آموزش برنامه نویسی

آموزش ASP.NET Core

مقدماتی

این بخش از آموزش به معرفی و بیان مفاهیم پایه و بنیادی آموزش ASP.NET Core خواهد پرداخت. در این بخش مواردی مانند آماده سازی محیط توسعه، انواع پیش‌فرض و ساختار فایل ASP.NET Core Web App، چرخه درخواست و پاسخ یک اپلیکیشن، میان‌افزارها و فایل های ایستا (استاتیک) آموزش داده خواهد شد. همچنین مباحث ابتدایی معماری نرم‌افزار MVC و Tag Helper و HTML Helper ارائه خواهد شد.

متوسطه

این بخش از آموزش به مباحث مربوط به پایگاه داده و عملیات CRUD (ایجاد - خواندن - بروزرسانی - حذف) در ASP.NET Core MVC خواهد پرداخت. ضمنا جستجو در پایگاه داده، صفحه بندی صفحات، مرتب سلزی جداول، اعتبارسنجی داده‌ها و Dependency Injection نیز ارائه میگردد. همچنین ارتباط با پایگاه داده‌های مختلف، Entity Frame work Core و EF Core First Code از دیگر موارد سطح متوسطه این دوره میباشد.

پیشرفته

در این بخش مباحث پیشرفته آموزش ASP.NET Core با معماری MVC ارائه میگردد. این بخش شامل ASP.NET Core Identity User Management, Role Management, Authentication, Authorization, Confirm Email, Forget Password, Tokens, User CRUD Operation. Also, this part incudes OAUTH authentication (Google Authentication, Facebook Authentication and etc.) میباشد.

ما قصد داریم برای شما یک آموزش جامع و کاملا رایگان برنامه نویسی به زبان #C تحت فریمورک ASP.NET Core تهیه نماییم. در این آموزش همچنین با متد MVC کاملا آشنا خواهید شد و توسعه نرم‌افزار با این روش را خواهید آموخت. این دوره شامل مباحث مقدماتی، متوسطه و پیشرفته خواهد بود که به صورت نوشتاری و تصویری ارائه خواهد شد. شما میتوانید نسخه متنی را در وب سایت ما و نسخه تصویری را در کانال‌های یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام ما دنبال نمایید. تمام سعی تیم ما انتقال کاملا رایگان دانش روز برنامه نویسی به همه مخاطبان عزیزمان میباشد. دوره آموزش ASP.NET Core آغازی است بر هدف ما. باشد که در این راه با همراهی شما بتوانیم محتوای ارزشمندی برای ارتقاع سطع دانش شما فراهم نماییم.
asp_net_core_logo_512