آموزش جامع ASP.Net Core MVC

asp_net_core_logo_512

ما قصد داریم برای شما یک آموزش جامع و کاملا رایگان برنامه نویسی به زبان #C تحت فریمورک ASP.Net Core تهیه نماییم. در این آموزش همچنین با متد MVC کاملا آشنا خواهید شد و توسعه نرم‌افزار با این روش را خواهید آموخت. این دوره شامل مباحث مقدماتی، متوسطه و پیشرفته خواهد بود که به صورت نوشتاری و تصویری ارائه خواهد شد. شما میتوانید نسخه متنی را در وب سایت ما نسخه تصویری را در کانال‌های یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام ما دنبال نمایید.
تمام سعی تیم ما انتقال کاملا رایگان دانش روز برنامه نویسی به همه مخاطبان عزیزمان میباشد. دوره آموزش جامع ASP.Net Core آغازی است بر هدف ما. باشد که در این راه با همراهی شما بتوانیم محتوای ارزشمندی برای ارتقاع سطع دانش شما فراهم نماییم.
ضمنا شما میتوانید نظرات خود را درباره این دوره آموزشی از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید. نظرات شما به ما کمک میکند تا بتوانیم یک دوره کاملتر به شما مخاطبین عزیز ارائه بدهیم.

معرفی فریمورک ASP.Net Core

فریمورک ASP.Net Core نسخه متن باز و رایگان فریمورک ASP.Net شرکت مایکروسافت میباشد. این فریمورک دارای قابلیت‌های فراوانی به نسبت نسخه ASP.Net میباشد. این فریمورک از نظر کارآیی بسیار سریعتر از فریمورک های مشابه مانند Node.js و یا Java Servlet عمل میکند.

همچنین پشتیبانی مایکروسافت از ASP.Net Core به شما این اطمینان را میدهد که مشکلات در بازه زمانی طولانی در هر نسخه از این فریمورک باقی نخواهد ماند. زیرا مشکلات احتمالی هر نسخه به سرعت توسط تیم قدرتمند پشتیبانی مایکروسافت مرتفع خواه شد.
از قابلیت های فوق العاده دیگر این فریمورک قابلیت توسعه و اجرای آن بروی محیط‌ها و سیستم عامل های گوناگون باید اشاره کرد. این فریمورک قابلیت اجرا و توسعه بروی ویندوز،مک و لینوکس را دارد. همچنین نرم افزار‌های توسعه یافته با این فریمورک به خوبی توسط داکر ها پشتیبانی میشوند. ضمنا با توجه به متن باز بودن این فریمورک هر توسعه دهنده این قابلیت را دارد که نسخه اختصاصی این فریمورک را برای خود ایجاد نماید و در توسعه نرم‌افزار‌های خود از آن استفاده نماید.

به زودی و به مرور لینک جلسات مختلف این آموزش در همین پست به روز میگردد.

لیست جلسات :

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x